Informasi Unit PPD Kota Kinabalu

Ini adalah ruangan infomasi aktiviti, tugasan, pelaporan dan analisa maklumat setiap PPD Kota Kinabalu

  • Home
    Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
  • Categories
    Categories Displays a list of categories from this blog.
  • Tags
    Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
  • Bloggers
    Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
  • Team Blogs
    Team Blogs Find your favorite team blogs here.
  • Login
    Login Login form
Posted by on in Unit Pembangunan Kemanusiaan
  • Font size: Larger Smaller
  • Hits: 233
  • 0 Comments
  • Print

PENCAPAIAN SUKAN & KOKURIKULUM PPDKK – SM ST PETER TELIPOK ( Sehingga 31 Julai 2015 )

SM ST PETER TELIPOK

PROGRAM PERINGKAT PENCAPAIAN CATATAN

 

KRS

1.Perkhemahan

Pgkt Negeri

2. Perkhemahan pgkt Kebangsaan

Penyertaan

 

Penyertaan

30

 

1

 

PENGAKAP

Perkhemahan

‘Peace Camp’ pgkt daerah

 

Penyertaan

 

1

 

PUTERI ISLAM

 

Explorasi Qalbi pgkt daerah KK

 

Penyertaan

5

 

ST. JOHN

 

(1) Daerah

(2) Negeri

(3) Kebangsaan

 

Bertugas Rasmi

Persidangan

Persidangan

   

 25

 4

 3 

 

BOLA BALING

Zon 3

Daerah KK

Bahagian KK

Negeri

Kebangsaan

Johan (L)i/N.Johan(P)

Johan(L),Johan (P)

Johan(L),Johan(P)

N.Johan(L),N.Johan(P)

Belum bertanding

24 org

17 org

10 org

8 org

4 org

 

BOLA

SEPAK

 

Zon 3

 

Daerah KK

 

S.Final (15TKB)

Kum.(18TKB)

N.Johan

 

4 Terpilih

2 Terpilih

 

BOLA TAMPAR

 

Zon 3

Daerah KK

Bahagian

 

S/Final (L),Johan(P)

N.Johan

Johan

 

24 org

6 Terpilih

2 terpilih

 

TAEKWANDO

 

Daerah KK

 

1 Emas, 1 Gangsa

 

10 org

 

 

OLAHRAGA MSSD

 

 

 

Daerah KK

 

Bahagian KK

 

11 Keselurukan

( 3 E, 1 P, 2 G )

N.Johan Keseluruhan

( 1 G )

 

4 Terpilih

 

 

BAHASA CINA

  1. NEGERI

SAGUHATI

 

4

 

BI

 

  1. DAERAH

 

  1. DAERAH

 

  1. NEGERI

 

  1. KEBANGSAAN

 

  1. ENGLISH IN CAMP - 

    PENYERTAAN

  1. PUBLIC SPEAKING -

PENYERTAAN

  1. ENGLISH IN CAMP - 

   PENYERTAAN

  1. ENGLISH IN CAMP - 

        PENYERTAAN

4

1

1

1

  MATE & SAINS
  1. KEBANGSAAN
  2.  KUIZ KIMIA
   
  SENI & BUDAYA
  1. DAERAH

 

  1. NEGERI

 

  1. NEGERI

 

  1. KEBANGSAAN

 

 

  1. ANTARABANGSA
  1. JOHAN SEMARAK TEATER
  2. NAIB JOHAN VIDEO PENDEK
  3. KONSERT KDCA ISCEP
  4. BENGKEL KOREOGRAFI TARI ETNIK KREATIF
  5. LAYAK KE PERINGKAT FINAL ANTARABANGSA TARIAN ETNIK  KREATIF

3 ORG

 

3 ORG

 

5 ORG

 

10 ORG

20 ORG

Bengkel Koreografi Etnik Kebangsaan 10 org  
Persembahan Hari Sukan Sekolah Sekolah

20 org senamrobik

12 org pom-pom

 
Persembahan Hari AMC di MTIB Sekolah 10 org  
Semarak Teater Daerah

Johan Keseluruhan – Angelina, Victor Tonny, clemetine juniordan Daniel Eddilson

 Pelakon Wanita Terbaik Angelina Christy De Dominik

 
Semarak Teater Negeri Johan kumpulan ( 1 peserta) Angelina Christy De Dominik  
Semarak Tari Daerah Naib Johan  
Persembahan Konsert KDCA-ISCEP Negeri Nyanyian solo oleh Joeycie Join Binchos (High Silver),Nyanyian Duet oleh Joeycie dan Maybellina( Silver), Nyanyian Solo oleh Maybellina ( Silver), Nyanyian Solo oleh Chelsie Grace Rames ultimate Bronze , Muzik oleh Stanner Soh dan Steve Danny ( High Silver)  
Pertandingan Video Pendek anjuran UMS Negeri Naib Johan ( 3 org iaitu Fariz Haikal, Naternil Brendan dan Alvis Tsen)  
Pertandingan Pemilihan Folklore Kebangsaan Berjaya diplih layak ke peringkat akhir  
Mini Food Bazaar Sekolah Semua ahli kelab  
         

   

Rate this blog entry:
0

Comments

  • No comments made yet. Be the first to submit a comment

Leave your comment

Guest Wednesday, 13 December 2017
Go to top
Portal Diselia Oleh Unit Pengurusan Maklumat & ICT